RÕÕMSAD AKNATALGUD


Aegna Meelearenduskeskus korraldab 5.-7. augustil "Rõõmsad aknatalgud", kus oskajad aitavad aknapalesid krohvida ja need kes ei oska veel, saavad aknapalede krohvimist Auväärse Ṭhitamedhā juhendusel õppida ja praktiseerida. Teised saavad aknaid pesta, süüa teha ja üldist head tuju üleval hoida :)

Ees ootavad Aegna imeline loodus ja linnulaul, toredad vabatahtlikud, hommikused ja õhtused meditatsioonid ning tervistav toit. Tule ja võta sõber ka kaasa!

NB! Vabatahtlik töö ei kuulu tasustamisele. Toit, ööbimine jm on kõikidele vabatahtlikele tasuta! Kes soovib, saab teha annetuse.

Huvi korral võta palun kirjuta info@sangha.ee või helista tel: 5895 8738.

Oled lahkelt oodatud!
Loe lisaks

Virgumise tee raamatu tutvustus Tartus

12. jaanuaril 2023 kogunes Tartu Oskar Lutsu nimelisse Linnaraamatukogu V korruse saali raamatu „Virgumise tee – nii nagu õpetas Buddha“ täiendustega kordustrüki esitlusele rohkesti Buddha õpetusest huvitatud publikut.
Raamatust andis ülevaate ja vastas küsimustele selle autor Auväärne Ṭhitañāṇa Bhikkhu (Dr. Andrus Kahn), kes on Buddha munk ja Eesti Theeravaada Sangha juht. 
Kohaletulnuil oli võimalus saada raamat kingiks koos autori autogrammiga.


Rohkem fotosid raamatu esitlusest meie kodulehe fotogaleriis: TEGEVUSED > Fotogalerii
Loe lisaks

Raamatututvustus Põltsamaal

29. detsembril 2022 toimus Põltsamaal raamatu "Virgumise tee – nii nagu õpetas Buddha" kordustrüki tutvustus. SUUR TÄNU kõikidele väikestele ja suurtele Hooandjatele!
Loe lisaks

Arhiiv